ІМЕНА

Введіть прізвище героя:

ПОДІЇ

 

 
 
   

 

Новий проект Оксани Марченко і телекомпанії „Омега-TV”
01.11.2005

    До Вашої уваги – новий телевізійний проект Оксани Марченко «Київська Русь. Історичні реконструкції». Історичний період, який ми обрали, – рубіж першого і другого тисячоліть – найважливіший для розуміння вітчизняної історії, та навіть більше – для розуміння історії всієї Східної Європи. Саме тоді закладалися основи цивілізації, до якої ми належимо. Нам здається важливим показати складність і багатство давньоруської культури, що увібрала в себе елементи культур різних народів і держав як Сходу, так і Заходу. Безумовно, це – той період, з якого більшість наших співвітчизників починає відлік „своєї” історії, головний період для масової історичної свідомості.

    Сюжетний стрижень телециклу – це події, відображені в руському літопису. Літопис у свою чергу об‘єднує історичних персонажів, яким ми плануємо присвятити окремі фільми: Святослава Хороброго і св. Володимира Хрестителя, Ігоря Старого і св. Ольгу Премудру, Ярослава Мудрого, Юрія Долгорукого, Данила Галицького тощо.

    Сценарій фільму створюється в щільному робочому контакті з провідними вітчизняними й зарубіжними авторитетами в історичній науці. Ми враховуємо сучасну історичну критику літописного тексту та порівняльний аналіз широкого кола джерел як писемних, так й археологічних.

 

Запрошуємо відвідати офіційний сайт проекту www.reconstruction.tv. Відкриття незабаром.

 

З повагою,
Оксана Марченко та колектив студії „Омега-TV”

Produced by
NIRVANA Studio

 

© OMEGA-TV 2003