ІМЕНА

Введіть прізвище героя:

ІДЕЯ

 

 
 
     

     Телевізійний проект Оксани Марченко “Імена” – це публіцистично-документальні відеорозповіді про видатних людей, чиї долі переплелися з історією України. Їхні особисті життєві драми, що розвивалися на тлі ще пам’ятних глядачам подій, дають змогу переосмислити минуле і переглянути давно усталені речі.
     Це розповіді про політиків, від рішень яких залежали долі мільйонів; про вчених, яким у жорстокій боротьбі доводилось обстоювати наукові істини; про спортсменів, які змушували шаленіти цілі нації; про митців, що ставали кумирами освіченого товариства і вели його за собою в новий, революційний світ...
     Їх любили і ненавиділи – байдужими до їхніх досягнень та вчинків лишався мало хто. А втім – чого коштували їм перемоги, поразки, прийняття непростих рішень? Як переживали вони нерозуміння людей, що їх оточували? Як оцінюють вони себе сьогодні? Що думаємо про них ми? Ці питання, звернуті як до героїв програми, так і до їхніх сучасників, визначають основну ідею проекту – подати долі видатних людей як частину нашої спільної історії – історії пошуків, помилок та компромісів, історії по-людські важких рішень та емоційних переживань, пов’язаних із ними.
     Розповідь ведучої в кадрі та за кадром чергується з інтерв’ю героїв (або/та їх рідних), а також зі спогадами й коментарями людей, які добре їх знали (знають). Програма багато ілюстрована документальною хронікою, матеріалами особистих фото- та відеоархівів.
     Хронометраж програми – 30 хвилин.

Produced by
NIRVANA Studio

 

© OMEGA-TV 2003