ІМЕНА

Введіть прізвище героя:

ВЕДУЧА

08.10.05 Телеканал „Інтер” 14:20

13.10.05 Телеканал „Інтер” 11:20

 
 

"Клікніть" на фото для збільшення

     Одного дня в квартирі народного артиста Володимира Етуша пролунав телефонний дзвінок. Знайомі з Києва благали влаштувати їхній доньці прослуховування, щоб з‘ясувати, чи є в неї акторські здібності. За кілька днів юна леді стояла перед прославленим актором і читала слізливий вірш Муси Джаліля. А сама тим часом оглядала розкішний інтер’єр столичної квартири.
     Незважаючи на такий набір чеснот і жалібні настрої в рядках Муси Джаліля, Етуш не зауважив у дівчини акторського хисту. Напівжартома він порадив молодій особі спробувати себе в режисурі. Вона послухалась і вступила... до Тамбовського інституту культури. Студентку звали Лоліта Мілявська.
     У дитинстві Лола вирішила: якщо не стане продавщицею морозива, то неодмінно – перукаркою. Та вона була донькою музикантів, і це визначило її долю.

"Клікніть" на фото для збільшення


     Уже в чотири роки Лолу саджали за рояль. Оскільки дівчинка не діставала до клавіш – їй на стілець клали товстий том Шопена. За фальшиву гру – били по руках лінійкою. Крім того, вона мала бути присутньою на концертах батьків. Проте Лоліта влаштовувала там свої власні виступи.
     Батьки Лоли були артистами джаз-бАнду. Тоді, у сімдесятих, такі музиканти прирівнювалися до небожителів: їх було небагато і всі вони збирали повні зали – і малі, й великі.
     На небожителів люди сцени були схожі й тому, що власна квартира для більшості з них була химерною мрією. І в перервах між гастролями Марк та Алла Горелики поверталися до скромної київської комуналки.
     Та ось мрія почала набувати цілком реальних форм: перед родиною засяяла перспектива одержати трикімнАтний кооператив у Ялті. Але тут, несподівано навіть для самого себе, Марк Аврамович став дисидентом...

"Клікніть" на фото для збільшення


     Сподіваючись добитися справедливості, Марк Горелик виступив у радіопрограмі „Голос Америки”. Після чого союзний міністр культури – колишня ткачиха Катерина Фурцева – наклала табу на його концертну діяльність.
     Кілька років безробіття й постійних стресів зробили Марка Аврамовича інвалідом. Після довгих ходінь по інстанціях він отримав дозвіл поїхати до Ізраїлю – на лікування. Проводжаючи батька, дванадцятирічна Лола думала: от тепер у неї з’являться жувальні гумки, джинси... - словом, усе те, про що так мріяли радянські підлітки. Але натомість на них із мамою звалилося багато проблем.

"Клікніть" на фото для збільшення


     У Тамбовському інституті культури в житті Лоли сталися три дуже хороші події: вона як режисер поставила два спектаклі, отримала червоний диплом і вийшла заміж за однокурсника.
     Від ненависті до любові був усе той же – один крок. Коли Саша і Лола зробили його, стало зрозуміло: залишатися в колективі далі – неможливо. Довгий час вони не могли знайти роботи і навіть хотіли емігрувати до США. Але потім відмовилися від цієї думки, вирішивши спробувати щастя в Москві, яка їх зовсім не чекала...
     Їхня популярність почала рости й давати прибуток. На перші заощадження Лола і Саша купили в Москві невелику однокімнатну квартиру. Записи своїх виступів вони дивилися по чорно-білому телевізору, бо кольорового ще не могли собі дозволити. Але такі дрібниці не затьмарювали їхнього щастя – особистого і творчого.

"Клікніть" на фото для збільшення


     Дванадцять років дует «Академія» супроводжував гучний успіх. Організатори концертів та шоу наввипередки запрошували Сашу і Лолу виступити, телефон в їхній новій шикарній квартирі дзвонив удень і вночі. Творче життя складалося якнайкраще. Та, як не дивно, саме це руйнувало кохання. Не допомогло ні офіційне укладення шлюбу, ні народження доньки Єви.
     Новорічної ночі, коли весь світ зустрічав міленіум, Лола подзвонила Саші й сказала, що їхній спільний виступ цього вечора – буде останнім.
     Хоч Лола сама запропонувала розійтися, пережити розрив їй було дуже тяжко. Тим паче преса активно обговорювала подробиці розлучення. І коли Лоліта потрапила до центру реабілітації, газети написали, що артистка лікується в психіатричній клініці. Дехто прогнозував, що сама, без Саші, вона ніколи не з‘явиться на сцені.

"Клікніть" на фото для збільшення


     Лоліта справді переступила через прірву, яка відділяла її від звичайного жіночого щастя. Душевний біль почав витіснятися величезним бажанням повернутися на сцену. І не просто повернутися, а повернутися і... перемогти.
     Лоліта мріяла про сольний концерт у найпрестижнішому московському залі – „Росії”. Але для цього була потрібна немала сума. Пошуки спонсорів не увінчалися Успіхом. І тоді артистка вирішила, що гроші заробить сама. Їй доводилося співати в нічних клубах, казино та на приватних вечірках. І тільки через три роки після розпаду „Академії” Лоліта Мілявська вийшла на сцену „Росії”. Її сольний концерт називався „Шоу розлученої жінки”.

"Клікніть" на фото для збільшення


     Лоліта змінила сценічний імідж. Легковажна, ексцентрична і навіть трохи агресивна дружина, якою вона була в дуеті, обернулася на ліричну, але впевнену в собі самотню жінку. У житті Лоліта також стала іншою: більш твердою, рішучою і – більш оптимістичною. Такі разючі переміни захоплювали багатьох: люди питали в неї рецепту життєвого Успіху. Порад просили й колеги, котрі страждали від сімейних чвар. І тоді в Лоліти сяйнула ідея – вона почала відкривати центри психологічної допомоги – для тих, у кого не склалося особисте життя.
     Преса пильно стежила за життям Лоліти, частенько розважаючи публіку небилицями. То писали, що в співачки згорів будинок, то вона начебто захворіла на атипічну пневмонію, то ніби в черговий раз вийшла заміж. Лола ставилася до цього по-філософськи й не давала спростувань. Вона просто працювала – багато й захоплено. І чекала.

"Клікніть" на фото для збільшення


     Саша з‘явився в її житті несподівано і підкорив Лолу тим, що весь складався з учинків. Він міг за мить організувати ремонт її машини чи домовитися про лікування доньки за кордоном. Одного разу Саша зателефонував Лоліті й попросив бути вдома... Такого подарунка їй ще не робив ніхто: до квартири занесли десятки кошиків з трояндами! Квітів було дев‘ятсот дев‘яносто дев‘ять – рівно стільки, скільки минуло днів із моменту їхнього знайомства.
     Якось під час свого сольного концерту Лоліта Мілявська несподівано для всіх почала на сцені знімати грим. „У моєму житті було багато гриму й декорацій... Прийміть мене такою, яка я є”, – сказала вона глядачам. І зал вибухнув оплесками. Несподівана, непередбачувана, але завжди відверта з публікою... Напевно, саме в цьому секрет жінки, яка повернулася – і перемогла!

 

"Клікніть" на фото для збільшення

"Клікніть" на фото для збільшення

"Клікніть" на фото для збільшення

"Клікніть" на фото для збільшення

"Клікніть" на фото для збільшення

"Клікніть" на фото для збільшення

 

Produced by
NIRVANA Studio

 

© OMEGA-TV 2003